Angielski dla dzieci

Jak uczymy dzieci?

Wiemy, że dziecko uczy się w sposób naturalny już od najwcześniejszych dni swojego życia. Naszym zadaniem jest po prostu jak najlepsze wykorzystanie ciekawości świata, która jest w dzieciach 🙂 Dziecko uczy się języka głównie przez interakcję, dlatego w trakcie naszych zajęć, komunikacja w języku angielskim jest priorytetem.

Podczas zajęć staramy się jak najbardziej angażować i zaciekawiać Wasze pociechy tym, co się dzieje 🙂 Naszym głównym celem jest to, aby nauka była dla nich przyjemnością, by odbywała się ona głównie poprzez zabawę, nie pomijając jednak kwestii edukacyjnych. Na naszych zajęciach są obecne piosenki, interaktywne zadania, powtórzenia słówek, kolorowe grafiki, gry, fiszki, filmiki, czyli wszystko, czego może brakować w tradycyjnej szkole, a co jest niezbędne do utrzymania uwagi i zaangażowania dziecka przez dłuższy czas. Wykorzystujemy wiedzę psychologiczną, szczególnie tę z rozwoju dziecka, która przy pracy z dziećmi jest na wagę złota 🙂 

Dajemy także wskazówki, co możecie robić ze swoimi maluchami w domu, jak trenować wspólnie z nimi język i utrwalać nabyte w trakcie zajęć umiejętności. 

Jeśli podoba Ci się nasze podejście do nauczania dzieci – zapraszamy do oferty 🙂

Top