Lektorzy


Ola

Cześć! Mam na imię Ola i ukończyłam filologię angielską z tytułem magistra na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Język angielski był mi bliski od początku szkoły podstawowej. Jego znajomość zdobywałam również na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych. Studia licencjackie ukończyłam ze specjalizacją dydaktyki języka angielskiego. Chęć poszerzenia horyzontów sprawiła, że na studiach magisterskich wybrałam  specjalizację tłumaczeniową. Korepetycji udzielam od czasów studiów, a podczas zajęć stawiam na przyjazną i swobodną atmosferę, bo z własnego doświadczenia wiem, jak duży wpływ ma ona na skuteczną naukę języka obcego i przełamywanie barier w mówieniu. Prywatnie, oprócz zainteresowania językiem angielskim, wolny czas uwielbiam spędzać na aktywnościach outdoorowych takich jak wspinanie, trekking, czy jeździectwo.

Cennik zajęć z Olą: 105 zł/45 minut, 120 zł/60 minut – przy zajęciach indywidualnych, 70 zł/60 minut  przy zajęciach w parach, 50 zł/60 minut od osoby przy zajęciach w grupach 3-4 osobowych. 

Zapraszamy! 🙂


Patrycja

Hej! Jestem Patrycja i pracuję jako lektor językowy już szósty rok. Ukończyłam studia licencjackie na Akademii Ignatianum w Krakowie oraz w lipcu tego roku obroniłam tytuł magistra na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Obydwa na kierunku Filologii Angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Prywatnie interesuję się muzyką, popkulturą w szczególności branżą gier komputerowych jak i najnowocześniejszymi technikami nauczania z użyciem technologii. W swojej pracy magisterskiej przyglądałam się aplikacji Kahoot jako narzędziu pozwalającym lepiej przyswajać zagadnienia gramatyczne z poziomu B2+. Mam doświadczenie w pracy z każdą grupą wiekową – od przedszkolaków po dorosłych. Dzięki temu mam holistyczne podejście do nauczania języka, a pedagogiczne wykształcenie pomaga lepiej mi lepiej zrozumieć uczniów z barierą językową i umiejętnie asystować przy otwieraniu się na język oraz rozwijaniu umiejętności przez coraz dalsze poziomy wtajemniczenia językowego. Nie mogę się doczekać współpracy z Tobą! 🙂

Cennik zajęć z Patrycją: 105 zł/45 minut, 120 zł/60 minut – przy zajęciach indywidualnych, 70 zł/60 minut przy zajęciach w parach, 50 zł/60 minut od osoby przy zajęciach w grupach 3-4 osobowych. 

Zapraszamy! 🙂
Zanim zaczniemy:

- Zadbaj o dobry internet, zajęcia odbywają się online

- Wystawiamy faktury

- Przed rozpoczęciem stałej współpracy ustalamy klarowny regulamin spotkań, aby pracowało nam się jak najbardziej efektywnie

- Przy dłuższej współpracy istnieje możliwość korzystania z podręcznika, którego cena nie jest wliczona w koszt kursu.
Jeśli zainteresowały Cię kursy lub masz pytanie - napisz!

Top