O mnie

Nazywam się Karolina i prowadzę kursy języka angielskiego, wykorzystując przy tym wiedzę psychologiczną. Doświadczenie zdobywałam sukcesywnie. Moim pierwszym wyborem była  matematyka – podczas trzech lat prowadzenia zajęć,  wytłumaczenie nawet najbardziej zawiłych zagadnień stało się dla mnie easy as pie.  W czasie kiedy stawiałam swoje pierwsze kroki w nauczaniu, zdobyłam również tytuł inżyniera na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. 

Mój rozwój nie pozostał jednokierunkowy – zaczęłam przekładać doświadczenie zdobyte podczas nauczania matematyki, na język angielski, który towarzyszył mi od zawsze. Uczyłam się go od najmłodszych lat, z dużym skupieniem analizując struktury gramatyczne (w końcu moja analityczna dusza nie ogranicza się tylko do rozumienia matematyki!). Ukoronowaniem wieloletniej nauki języka angielskiego, było potwierdzenie moich umiejętności certyfikatem CAE. Obecnie mam kontakt z językiem angielskim na co dzień – podczas przygotowywania kursów, ale także podczas dbania o utrzymanie moich zdolności językowych na najwyższym poziomie . 

Moje doświadczenie pozwala mi na wychwycenie najczęstszych błędów popełnianych w trakcie nauki, dzięki czemu prowadzę zajęcia w efektywny sposób. Stawiam na maksymalny rozwój wszystkich funkcji językowych równocześnie: mówienia, czytania, pisania oraz rozumienia ze słuchu. Zajęcia wzbogacam wiedzą psychologiczną, którą  zdobyłam podczas studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Materiały tworzę w taki sposób, aby nauka przychodziła Kursantom z największą łatwością. Pomagam, dzieląc się wskazówkami na temat efektywnych sposobów nauki oraz jej planowania, dostosowując moje podejście do indywidualnych potrzeb Kursantów. 

Top